Besteci Bayar : İbo Show Değil Yıkama Yağlama Programı

Besteci Burhan Bayar, aranjör Sendur Güzelel'in aranjelerini beğenmediği için bundan sonra şarkılarının İBO Show'da çalınmaması için yasak kararı aldıracağını açıkladı.

Besteci Bayar : İbo Show Değil Yıkama Yağlama Programı
06 Aralık 2020 - 14:20

Besteci Burhan Bayar, aranjör Sendur Güzelel'in aranjelerini beğenmediği için bundan sonra şarkılarının İBO Show'da çalınmaması için yasak kararı aldıracağını açıkladı.

"Şarkıları bozmaya aranje diyorlar" diyen Bayar, Güzelel'in bunu hep yaptığını belirterek, "Ah İbrahim abi Ah! Hatta Vah. İBO Show değil yıkama yağlama proğramı. Sendur'un yüzünden şarkılarımı yine yasaklayacağım İBO Show'dan. Pazartesi ihtarı yolluyorum..." ifadelerini kullandı.

 İBO Show programından çıktıktan sonra uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun yıllar ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses geçtiğimiz haftalarda yeniden Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmuştu. Her hafta cumartesi günü Star TV'de İBO Show'a devam eden İbrahim Tatlıses'e bestesi Burhan Bayar'dan ihtar geldi.

Bayar, programın aranjörü Sendur Güzelel'in aranjelerini beğenmediği için şarkılarının İBO Show'da çalınmasını yasaklama kararı aldırmaya hazırlanıyor.

İşte Burhan Bayar'ın yasak kararı aldıracağını belirttiği o açıklama:

"Şarkıları bozmaya Aranje deniyor.

Yetenek var olan şarkıya aptalca eklentiler yapmak değildir.
Sendur Güzelel bunu hep yapıyor Mutlu ol yeter şarkımın başına intro koymuş İntro kimin mısırlı Baliğ Hamdi’nin Fıratın Başına intro koymuş Beyrutlu kemancı Abut El Al’ın Yalnızım Dostlarıma saçma melodiler eklemiş Hasret Rüzgarları Yaşamak Bu Değil aynı şekilde ve elini hangi şarkıma değdirdi ise berbat hale getirdi.

Benide arakçı durumuna soktu.
Sendura sordum.
“Neden şarkılarımı bozuyorsun” dedim
-"Abi daha güzel olsun diye yaptım” Özrü kabahatinden büyük.
40 yıldır binlerce kişinin okuduğu şarkıları Sendur Bey beğenmemiş güzel bulmamış eksik bulmuş.
Hayatında bir tek bestesi olmayan bir kemancı.
Yıllarca sahnelerde şarkılarımızı çalıp para kazanan adam.
Beni beğenmiyor eksik görüyor ve saçma melodileri ekliyor 47 yıldır Flüt çalıyorum her gün 4 saat metod çalışıyorum yaptığım eksersizleri çalmayı bırak elini oynatamazsın ben bilmiyor muydum artistlik yapmayı...
Sennur Efendi.
Ah İbrahim Abi Ah
Hatta Vah.
İbo Show değil yıkama yağlama proğramı.
Sendur'un yüzünden şarkılarımı yine yasaklayacağım İBO Show'dan.
Pazertesi ihtarı yolluyorum..."

Kaynak : superhaber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0