Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uygulayan babanın ifadesi ortaya çıktı!

Çocuklarına işkence yapan cani babanın ifadesi ortaya çıktı Şanlıurfa'da şiddet uyguladığı eşini evden kovduktan sonra eve kilitlediği 3 çocuğuna 2 gün boyunca işkence yaptığı iddia edilen cani babanın ifadeleri ortaya çıktı.

Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uygulayan babanın ifadesi ortaya çıktı!
22 Eylül 2020 - 00:17

Şanlıurfa'da şiddet uyguladığı eşini evden kovup eve kilitlediği 3 çocuğunu sopa ve kemerle döverek şiddet uyguladığı iddia edilen cani babanın polis ve savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı.

Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliğindeki sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen Ramazan Ç., çocuklarının yeni aldığı bir ranzadan düşüp yaralandığını iddia ederek suçlamaları reddetti.

Savcılıktaki sorgusunda ise çocuklarını kemer ile dövdüğünü itiraf eden baba tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Suçunu itiraf eden babanın ifadelerinde, "en çocuklarıma 10 gün önce ranza aldım. Bu ranzanın alt kısmında oğlum Yakup ile kızım Nisanur yatarken üst kısmında ise Hiranur yatıyordu.

Çocuklar ranzaya alışık olmadıklarından son üç gündür aşağı düşüyorlardı.

Vücutlarındaki izler bundan dolayı oluyordu. Geçen hafta pazartesi akşam ezanı okuduktan sonra kızım Nisanur'a annesinin gelip gelmediğini sordum. Bana cevap vermeyince sıkıştırdım. Yine cevap vermeyince kızımın yüzüne ellerimle iki tokat attım. Ardından kızın bahsettiğim tarihte annesinin eve geldiğini söyledi. Ben de eşimin evimde gizli gizli şeyler yaptığını, beni suçlayıcı bir şeyleri eve bırakabileceğini düşündüm ve evi dağıttım ama bir şey bulamadım.

Olay gecesi ben ikametimin içinde halı yıkıyordum. Üç tane çocuğum da uyuyordu. Ben çocuklarımı dövmedim, onlara zarar vermedim" dediği ortaya çıktı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum

google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0