Şanlıurfa ilçelerinin Renk Kodları Paylaşıldı

Şanlıurfa'da Covid-19 vaka görülme oranının son bir ayda yüzde yüzün üzerinde artış göstermesi  yetkilileri endişeye sevk etti.

Şanlıurfa ilçelerinin Renk Kodları Paylaşıldı
04 Nisan 2021 - 17:42

Şanlıurfa'da Covid-19 vaka görülme oranının son bir ayda yüzde yüzün üzerinde artış göstermesi  yetkilileri endişeye sevk etti. Vali Abdullah Erin,  Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca tarafından açıklanan son Koronavirüs tablosunu değerlendirirken, ”Rehavetin ve tedbirlere uymamanın sonucunda, ilimizde #Covid_19 vaka görünme oranının sadece bir ayda geldiği nokta; ????????,???? -> ????????,???? -> ????????,???? -> ????????,????… Turuncu ve Kırmızı yüksek riskli kategoriler kısıtlamaları ve ek tedbirleri getirecek. Maske, Sosyal Mesafe, Hijyen” uyarısını yaptı.

Öte yandan Urfa ilçeleri Covid -19 risk durumu da açıklandı. Buna göre, Halfeti ve Birecik çok yüksek risk konumunu korudu. Haliliye, Hilvan, ve Karaköprü yüksek risk, Eyyübiye, Siverek, Bozova, Viranşehir, Harran, Akçakale, Viranşehir ve Ceylanpınar orta riskte gösterildi. Koronavirüs görülme sıklığının en düşük olduğu ilçemiz Suruç…

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0