Reklam
Reklam
Muhittin Taha ÇALIK

Muhittin Taha ÇALIK

Muhittin Taha ÇALIK

-One minute- One Dolar- başlıyoruz derinliklere

09 Nisan 2020 - 22:19

-One minute- One Dolar- başlıyoruz derinliklere

Yeni dünya düzeni demiştik. Dünya neyin üzerinde veya nelerin üzerine kurulmuş durumda, ona değinmek gerekir bugün…

Biliyorsunuz ki Davos’ta Sayın Cumhurbaşkanı bir çıkış gerçekleştirdi. ‘’ One minute’’ almamız gereken odak noktası tam budur. ‘’ Bir dakika, Dünya düzenine ve HAÇLI-SİYONİST düzenine bir dakika…’’

Bir=one tüm bunlar neyi ifade eder?

Bir Dolar, (one dolar) banknotu, incelendiği vakit tepegöz noktayı ve piramit herksin dikkatini çeker. Dikkat çektiği kadar, ayrı bir gizemi, gizemin ötesinde büyük bir konsorsiyum görmekteyiz. Finans, ekonomi ve dünya stratejileri baktığımız zaman masonik teşkilat da ve localar da en büyük güç paradır. Paraya hükmeden, sektöre, pazara, halka, kapitalizme ve sömürgen dünya anti-kutsala hükmeder. Anti-kutsallar ise Rockfeller, Rochlist aileleridir. Musevi ve zengin baronlar… Anlık para akışlarının salise açısından katrilyonlardan bahsedilmektedir. Gelin one dolar da gizemli algıyı belli başlı açıklayalım:

  • Bu yazı ve figürler A.B.D. doları üzerine 1933’de ABD Başkanı mason üstadı Franklin Delano Roosvelt tarafından yerleştirildi.
  • ‘’ IN GOD WE TRUST’’; biz tanrıya güveniriz, veya güvendiğimiz tanrı paradır’’ manasındadır.
  • Solda ki figür 12 katlı erham( pramit) ve üzerinde ki ışık saçan üşgen içinde ki göz: 12 kat kat pramit ile göz arası açıktır. Bunun manası planlarımız başarı ile tamamlanacaktır. Pramit Siyonist teşkilatların çalışma ve emir komuta zincirini ifade eder.
  • Üçgen ve göz: muharref Tevrat kaynaklıdır, ışık saçan üçgen içinde ki göz(luzifer) yahova (Yahudi Mason ilahi) anlamına gelir, her şeyi gören göz demektir.
  • Göz aşağı doğru bakmaktadır ki bu masonların parolasıdır, karşılaştıkları zaman birbirlerinin ayak uçlarına ve biraz yan bakarlar.
  • Işık saçan, üçgen içinde göz ile ilgili Tevrat ayeti: Zekeriya BABA:4 ayet 10 sayife 893: ‘’ onlar rabbin gözleridir. O gözler ki bütün yeryüzünü gezmektedir.
  • 12 sayısı : Yakup’un 12 oğlunu yani 12 İsrail kabilesini temsil eder.

Bunlar belli başlı manalarıdır.  Para yetmiyor, bir de bunun ilahi orduları var. Evangelizm ve evangelistler… Evangelist kilisenin görevlerinden bir tanesi de misyonerlik faaliyetleridir. Faaliyetleri esas alacak olursak: ‘’ İslamafobi, tasfiye, ılımlı ve esnetilmiş İslam anlayışı, FETÖ üzerinden ve rahipler eşliğinde Vatikan projesi Dinler arası diyalog…’’ Tüm bunlar da büyük şahsiyetler var.

Bunların başında yakın zaman da Rahip brunson, Andrew brunson. Hedefte ki en büyük ülke Türkiye olunca, sayısız fedailer şevktedir. Biliyorsunuz ki Brunson tutuklanması ve cezaevi süreci Türkiye’ye finansal boyutta, parasal ve borsayı çalkantılı bir süreç yaşatmıştı. Dolar operasyonu Brunson ile gerçekleşti. İblis ve onun çocuklarının yeryüzün de ki en büyük tanrıları dolardır.

Bu dosyayı açtık, devamı da gelecek…

Esen kalın…

Selam ve dua ile…

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0