Ömür Çelikdönmez

Ömür Çelikdönmez

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

Amerikalı Patriotlar Soluğunu Tuttu 4 Martı Bekliyor!

20 Şubat 2021 - 15:49

Amerikalı Patriotlar Soluğunu  Tuttu  4 Martı  Bekliyor!
Amerika’da Patriot Globalist kavgası, Joe  Biden'ın  Başkanlık  koltuğuna  oturur  gibi  yapmasına rağmen sonlandı  gibi  yanılgıya  kapılmayın. 
Bilakis  bu kavga  sadece ABD'de değil tüm dünyada her geçen gün halka halka büyüyor. Adeta Armageddon yani  Kıyamet Savaşı  gibi. 
Türkçedeki  yenilgiye  uğrayan  pehlivan  güreşe  doymaz  atasözü gibi  düşünmeyin  bu durumu. Çünkü yaşananlar  sadece başkanlık seçimine endeksli değil.
Başkanlık seçimi sonrasına ilişkin  yazdıklarımda,  Washington DC'de  ABD  yönetim  kastını oluşturan güçler  arasında  rekabetin ötesinde ölümü kalım savaşı denilebilecek mücadeleden söz etmiştim.
Kızılderili,  Meluncan  ve  Hazar  Türkleri  Cihanşümul  Kadim  Türk  Devletinin  Hizmetinde
Çünkü  geçmiş yıllardan  bugüne  uzanan,   Pentagon  merkezli  yürütülen  Şeytani  küresel güç odaklarına yönelik bu hazırlığın  beyni,  United States Department of Defense/ Amerika Birleşik Devletleri Savunma Başkanlığı'na bağlı Defense Intelligence Agency/ Savunma İstihbarat Teşkilatı (DIA).
Burada  istihdam  edilen, Kızılderili,  Meluncan ve dahi Hazar Türklerinin  gayreti  ile  yakın zamanda  öldürücü  darbe  vurulması  an  meselesi.  
Küreselciler Trump'a  diş  getiremedi
Küresel pedefoli  çetesi,  pizzacı  garebetler,  organ mafyası katiller sürüsünün tüm fırıldakları,  korkutmaları  işe  yaramadı.
Onlara  kalsa  Kapitolin  manevi  şahsına  yönelik bu saldırı cezasız  kalmamalı idi.  Ama gördüğünüz gibi Trump,  güle  oynaya  tereyağından  kıl çeker gibi  bu vartayı da  atlattı.
5 kişinin hayatını kaybettiği Kongre baskınını baskın öncesi yaptığı konuşmada "isyana teşvik" suçunu işlediği gerekçesiyle Senato'da görevinden azledilmekle yargılanan ABD eski Başkanı Trump, Senato’daki azil yargılamasının 5. gününde aklandı.
Oylamada, Trump'ın mahkum edilmesine yetecek üçte iki çoğunluğa ulaşılamadı. 100 senatörden 57'si Trump'ın görevinden azledilmesi yönünde, 43 senatör ise Trump lehine oy kullandı.
Aralarında Trump'a karşı tutumuyla bilinen Mitt Romney'nin de bulunduğu yedi Cumhuriyetçi senatörün Trump aleyhine oy kullanmış olmasına karşın Trump'ın görevinden azledilmesi için gereken üçte ikilik çoğunluğa ulaşılamadı.
Trump'ın görevinden azledilebilmesi için 100 senatörden 67'sinin Trump aleyhinde oy kullanması gerekiyordu. Avuçlarını  yaladılar. 
Trump böylelikle hakkındaki ikinci azil davasından da aklanmış oldu.
Dava sonrası  küreselcilere meydan okuyan Trump,“Daha yeni başlıyoruz. Önümüzdeki aylarda sizlerle paylaşacağım çok fazla şey var. Amerika'yı yeniden harika bir hale getirmek için tarihi, vatansever ve güzel hareketimiz daha yeni başladı" demişti.
4 Mart  ABD  Başkanlık  tarihinde  neden  önemli?
151 sene sonra bir ilk yaşanmış, Donald Trump, Joe Biden'ın başkanlık yemin törenine katılmamıştı.
Trump'a yakın  kaynaklar,  efsane  başkanın  kısa  süre  sonra  tekrar  döneceğini bildiği için  küreselcilerin  tören  aldatmacasına iltifat  etmediğini  söylemişlerdi.
Trump'ın  dönüş  takviminde  4 Mart  2021  tarihi  ön plana  çıkıyor.  Neden  4 Mart?  ABD  Başkanlık  tarihinde  bir yeri ,  önemi  var mı?
Evet  var. ABD tarihinde 19’uncu yüzyılda Anayasa’da yemin töreni günü olarak 4 Mart tarihi yazılıydı.  Bu sonraki  yıllarda  değiştirildi. Biden  ve şürekasının  yemin  ettiği,  20 Ocak diye bir tarih yok.
1771 anayasasinda ve ilk yemin 4 Mart 1776'da edildi. 20 Ocak Ingilizler'in ABD'yi isgal edip sömürgeleştirmesi sonrasında kabul edilen yemin töreni tarihi. 1871'de çıkarılan yasa ile ABD Londra  bankerlerinin kontrolündeki bir şirkete dönüştürülmüştü.
O nedenle Trump'in 4 Mart'ta yemin etmesi bekleniyor.  Yeniden  4 Mart'ın  gündeme  getirilmesi  fabrika ayarlarına  geri  dönüşü  simgeliyor.
Küreselcilerin  korkusu  Kapitolü sardı
Biden  ve sözde  yardımcısı Lesbian (etkin eşcinsel kadın) kılıklı Harris, Beyazsarayda popolarını koydukları  tabure  bulmalarına rağmen, yolunda  gitmeyen  birşeyler  olmalı ki,  ABD kongresi, hala 6000 Ulusal Muhafız tarafından korunuyor.
Kongre ile Savunma Bakanlığı arasındaki yazışmalara göre, söz konusu güvenlik önlemlerinin sonbahara kadar sürdürülmesi istenilmiş. 
Küreselcilerde korku  bacayı  sarmış olmalı. Çünkü seçim bitmesine  ve  naklen  yayınlanan  başkanlık  yemin  merasimine karşın, başkanlık kaygan zeminde.
Trump'ın  giderayak  Joe Biden'ın  ayağının  altına döşediği yasal sabun, bu kayganlığı her geçen  gün  artırıyor.
4 Mart  hazırlıkları Trump'ın  otelinden al  haberi
ABD  medyası,  3 ve 4 Mart tarihleri arasında Washington’daki Trump Hotel fiyatlarının 3 kat arttığını  yazdı.  Habere göre bir  gecelik  konaklama  ücreti 595$’dan 1795$’a çıkmış.
Trump’çılara göre  bu durum Trump’ın geri dönüşünün kanıtı.
Bir ABD Savunma  Bakanlığı yetkilisi,  Washington DC'deki Trump Hotel'in doluluk  oranının  artmasına  dikkat  çekti.  Bu gelişmeye  dikkat  çeken  yetkili, Ulusal Muhafızların görev  süresinin 14 Mart'a kadar uzatıldığına dikkat  çekiyor.
Önce Amerika'yı görelim. Sırada Burnumuzun  dibindeki  Avrupa ülkeleri  var. Türkiye’deki küreselcilerin defterinin  dürülmesi belki  daha  sonra.

Ömür Çelikdönmez / www.habersanliurfa.net

Seçilmiş Kaynakça

https://wwwamerikaninsesicom/a/yemin-torenilerinden-ilkler-ve-unutulmayan-anlar-amerika-baskan-biden-trump/5744740.html
https://treuronewscom/2021/01/08/abd-baskan-donald-trump-joe-biden-n-baskanl-k-yemin-torenine-kat-lmayacak
https://wwwdwcom/tr/trump-azil-davas%C4%B1nda-akland%C4%B1/a-56563793
https://mbloomberghtcom/eski-abd-baskani-trump-senatodaki-azil-oylamasinda-aklandi-2274598
https://wwwbbccom/turkce/haberler-dunya-56080598?at_custom2=twitter&at_custom1=%5Bpost+type%5D&at_campaign=64&at_custom4=A71F27C8-7014-11EB-81C5-5C483A982C1E&at_medium=custom7&at_custom3=BBC+Turkce
https://wwwyenisafakcom/dunya/trump-daha-yeni-basliyoruz-3599187

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar

google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0