Ömür Çelikdönmez

Ömür Çelikdönmez

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD'nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!

17 Kasım 2020 - 11:21

Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!

ABD’de 46. ​​ Başkanlık koltuğuna kimin oturacağı tam belirlenmemiş olmasına rağmen seçim tartışmalarında denizaşırı güç ikiye bölündü, her kesimden analistler Amerika'nın bölünmüş eyaletlerinden bahsetmeye başladı. Brent petrolünün 9 Kasım'da ilk kez fiyatı son zamanlarda bir defada neredeyse% 10 artarak varil başına 43 $ 'ı aştı. 

Geniş denek grubu üzerinde yapılan deneylerde Pfizer ve BioNTech tarafından geliştirilen koronavirüs aşısının Covid-19 hastalığına karşı "yüzde 90'dan fazla etkili olduğu" açıklanması ile brent petrol  tırmanışa geçti.  Çünkü bulunduğu iddia edilen aşı sayesinde sağlık sorunlarının normalleşmesi ile sanayi ürünlerinin imal ve tedarikinde artış yaşanabilir.

Doğal olarak bu durum enerji sektöründe petrole olan talebi artırabilir. Şimdiye kadar petrol ve doğalgaz kaynaklarından ucuza yararlanmayı alışkanlık edinen küresel emperyalizmin en acil operasyonu İran petrolünün bir an önce piyasaya arzını sağlayarak petrol fiyatlarını düşürmek.  Bu konuda en kullanışlı aparat,  ABD siyasi figürlerinden Joe Biden.

Küresel emperyalizm var gücü ile ABD medyasında kokain müptelası ve pedofili sapıklığı yazılan çizilen hatta görüntüleri paylaşılan Joe Biden’ın ABD Başkanlık koltuğuna bir an önce oturması için uğraşıyor. Küreselcilerin kontrolündeki ABD medyası resmi sonuçların açıklanmamasına rağmen şimdiden Joe Biden’ı başkan ilan etti. Ancak Amerika’nın koyunu sonra çıkar oyunu sözü unutulmamalı. Ben derim ki 20 Ocak’ta Başkanlık yemini edecek olan Donald Trump. Tersi olursa bahanemiz hazır, yenilen pehlivan güreşe doymaz.

Eğer Joe Biden'in ABD başkanlık seçimlerindeki zaferi kesinleşirse 2021’in ilk yarısında siyah altın fiyatlarının 25 dolara düşebileceği öngörülüyor. Bunun nedeni, yasal olarak başkanlığı kesinleşmeyen Joe Biden’in; İran'a yaptırımları kaldırması durumunda, petrol tüketici ülkelerin taleplerini karşılamakta zorlanan Arap petrolünün yerine İran petrolünün dünya pazarına keskin bir girişi beklenebilir.

Hatırlıyor musunuz?

Cinsel taciz suçundan sabıkası bulunan ve seks amaçlı insan kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanan ABD'li milyarder işadamı Jeffrey Epstein, kendini asarak hücresinde 'intihar etmişti.  Sadece Amerikalı değil Avrupalı ve hatta Körfez ülkelerinin şeyhleri ile yakın bağlantıları ortaya çıkmıştı.
Eski Amerikan Başkanı Bill Clinton, pedofili ile yargılanmış Jeffrey Epstein’in sahibi olduğu Little St. James adasına yine ona ait “The Lolita Express” adlı uçakla,  tam 26 defa gitmişti. İngiliz  medyasında bu adaya “Underage sex slave island”  adı verilmişti.


 Listesinde kimler yoktu ki? İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve Prens Philip'in üçüncü çocukları Andrew Albert Christian Edward’dan tutunda Joe Biden’e kadar birçok ismin Jeffrey Epstein’ın tedarik ettiği çocuklarla, sapık cinsel ilişkilerde bulundukları ortaya çıkmıştı. Trump, Jeffrey Epstein’ın mahkemeye çıkarılarak itiraflarının resmiyet kazanması için çok uğraştı. Küreselci sapıklar hücresinde Jeffrey Epstein’ı öldürttüler ve intihar süsü verdirdiler. Kanla aklandılar.  

Rum lobisinin militanı! Joe Biden

Yıllar önce Bülent Ecevit'e karşı "Bize muhtaçsınız. Kıbrıs konusunda istenenleri yerine getirin, size yardımcı olalım" diyen Joe Biden için Ecevit'in yorumu şu şekilde olmuştu: Senatör, Rum lobisinin militanı!

Joe Biden (Ecevit’in fotoğrafa göre solunda) ve Bülent Ecevit. Ecevit’in solunda oturan ise o zamanki ABD Büyükelçisi James Spain 

 Yine Başbakan Bülent Ecevit ve Dışişleri Bakanı İsmail Cem, Senato'yu ziyaretleri esnasında ABD'li bir senatöre Kıbrıs konusunda unutamayacağı bir ders verdiler. Kıbrıs'la ilgili ısrarlı sorularıyla Türk heyetinin canını sıkan ve üstü kapalı olarak şantaj yapan Demokrat Parti Senatörü Joe Biden'e Başbakan Ecevit, ‘‘Kıbrıs meselesi 1974'te bitmiştir. Bunu son kez söylüyorum. Bilmem anlatabildim mi’ diye sert çıkmıştı. 

ABD eski dışişleri bakanlarından Henry Kissinger’in öğrencisi ailecek kokain müptelası Joe Biden

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın, uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle Amerikan Deniz Kuvvetleri yedekler biriminden atıldı. ABD Deniz Kuvvetleri yedekler biriminde görevli olan Hunter Biden üzerinde, 2013 yılı sonlarına doğru yapılan testlerde, Biden'ın kokain kullandığının belirlendiği ve Ekim 2014te Deniz Kuvvetleri ile ilişiğinin kesildiği belirtildi.

Biden’in oğlu Hunter, fırtınalı yaşamıyla hep tartışmaların odağında yer aldı. İlk eşinden boşanırken kokain partileri ile gündeme geldi, Çinli bir işadamından rüşvet aldığı iddiasıyla gündeme oturdu. Başkan Trump’ın başını ağrıtan Ukrayna skandalı sırasında Hunter Biden manşetlere çıktı. 
Joe Biden Obama döneminde Başkan Yardımcısı iken Hunter Biden Ukraynalı bir işadamının enerji şirketinde yönetim kurulu üyeliği yapıyordu. Trump bunun bir çıkar çatışması olduğunu iddia edip soruşturulması gerektiğini iddia etti.

Geçtiğimiz yıllarda, Joe Biden'ın kızı Ashley Biden de kokain içerken kameralara yakalanmış, Amerikan medyası, kokaini Ashley Biden'a getiren ve kameraya çeken kişinin, video görüntülerini medyaya pazarlama girişimlerini önemsememişti. Aynı iddialar Küreselci medyanın ABD Başkanı ilan ettiği Joe Biden için de gündemde.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Demokrat Partili başkan adayı Joe Biden,  Philadelphia'daki Ulusal Anayasa Merkezi'nde düzenlenen seçim etkinliğine ilginç bir vaatle seçmenlerinin karşısına çıkan Biden, esrarın suç olmaktan çıkarılması gerektiğini söylemişti.

Pizza Gate skandalı ve pedofili sapık Joe Biden

Peki nedir Pizza Gate skandalı? 

1995 senesinde Belçika'nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla ilgili olarak başlayan olaylar zincirinde Amerika'nın önemli sermaye sahiplerinin adı geçiyor.

Pizza Gate skandalındaki söz konusu iddialar çocuk pornosunun da ötesinde akıl almaz ahlaksızlıkları içeriyor.

Sadece pedofili değil, bu çocuklara işkence ettikten sonra zorla tecavüz gibi olaylar olduğu da konuşuluyor.
Hatta bu mevki sahibi kişilerin bu çocuklara işkence ve tecavüz edilirken izlemekten zevk aldıkları iddialar arasında. Söz konusu skandala "Pizza Gate" adının verilmesinin sebebi ise iğrenç skandalı organize eden kişinin meşhur bir pizzacı olması.

 Ünlülerin tüm yazışmalarda da pizza kodları kullanılmış. İddiaya göre peynir=kız çocuğu, makarna=oğlan çocuğu anlamına geliyor.

Ünlüler sapkın partiler verirken yüksek meblağlar ödeyip bu terimlerle pizzacıdan mail ile sipariş veriyor ve bu çocuklar adrese teslim ediliyor.

Hillary Clinton'un kampanya danışmanı John Podesta'nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle Comet Ping Pong adında bir pizzacıda düzenlenecek "pedofili" organizasyonuna ilişkin mail alışverişi Wikileaks üzerinden sızdırılıyor.

Pizzacının sahibi, John Podesta'nın kardeşi Tony Podesta ile yakın ilişkileri olan James Alefantis adında bir girişimci.

Üstelik Georges Soros'un en büyük bağışçısı olduğu American Bridge Pac'in geçmişte Comet Ping Pong ile maddi ilişkileri var.

Ortaya çıkan bir diğer belge ise söz konusu skandalların organizatörü yani pizzacının sahibi olan James Alefantis adındaki şahsın Georges Soros'la da ilişki ağına sahip olduğu yönünde.

Georges Soros'un en büyük bağışçısı olduğu "American Bridge Pac"ın geçmişte "Comet Ping Pong" ile maddi ilişkilerinin olması Pizza Gate skandalına Geroges Soros'u da ortak ederken, skandalın Batı medyasında sansüre uğramasının sebeplerinden biri olarak bu durum gösteriliyor.

Söz konusu skandalda Hillary Clinton, Georges Soros gibi ünlü isimlerin yanı sıra Amerika Başkanı Barack Obama'nın da adı geçiyor.

Skandala ilişkin belgelere göre Obama'nın geçmişte "Comet Pizza"ya bağışta bulunduğu ortaya çıktı. Öte yandan pizzacıya yollanan bir e-postada Obama'nın, özel bir parti için, Chicago'dan Washington'a 65 bin dolarlık pizza sipariş ettiğinden söz ediliyor.

Bir önceki seçim döneminde sosyal medyada hızla yayılan ve ‘pizzagate’ olarak bilinen skandalla ilgili haberlerde, Hillary Clinton’ın ve ekibinin, Washington DC’de bulunan Comets adlı bir pizzacıdan dünya çapında pedofili çetesini yönettiği iddia ediliyordu.

ABD Başkan adayı Joe Biden’ın yıllar önce Pizza Gate' ile ortaya çıkan taciz iddiaları sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Farklı mekan ve zaman dilimlerinde, kameralar önünde çocuklara olan yaklaşımları örnek gösterilen Biden’in pedofili olduğu iddia ediliyor. Trump'ın kişisel avukatı Rudy Giuliani, Joe Hunter'ın bilgisayarından çıkan fotoğrafları polise teslim ettiğini söyleyerek Hunter'ı pedofili ile suçladı. 1992-1993 yılları arasında Delaware Senatörü olduğu dönemde Joe Biden'ın ofisinde idari sekreter olarak çalışan Tara Reade, Joe Biden'ı 27 yıl önce kendisine cinsel tacizde bulunmakla suçlamıştı.

 ABD müesses nizamı ya Donald Trump gibi ABD halkının umudu bir ismin yeniden ABD başkanı olmasını sağlayacak ya da Joe Biden gibi tescilli bir pedofiliyi başkanlık koltuğuna oturtacak?
Tercih onların.

Ömür Çelikdönmez

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar

google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0