Karaköprü'de Yollar Yenileniyor

Karaköprü Belediyesi ilçedeki yeni açılan yollarda kilitli parke döşemesi yaparken, deforme olmuş yollarda yenileme ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

Karaköprü'de Yollar Yenileniyor
Editör: S. CENGİZ
26 Şubat 2021 - 10:43

Karaköprü Belediyesi ilçedeki yeni açılan yollarda kilitli parke döşemesi yaparken, deforme olmuş yollarda yenileme ve onarım çalışması gerçekleştiriyor. 

 

Karaköprü Belediyesi hızlı nüfus artışına ayak uydurmak ve trafikte vatandaşların sıkıntı yaşamaması için ilçeye yeni yollar kazandırma ve deforme olmuş yollarda yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla ilçede yol sorununu bitirmek içim ihtiyaç olan mahallelerde yol açma çalışmasını sürdürürken, deforme olan ve vatandaşlara trafikte sıkıntı çıkaran yollarda da kilitli parke döşemesiyle yenileme çalışması yapıyor.

Çamlıyayla Mahallesinde yeni açılan ve alt yapısı tamamlanan yollar kilitli parkeyle döşenerek vatandaşların hizmetine sunulurken, Atakent Mahallesinde de deforme olmuş yollarda yenileme çalışması gerçekleştiriliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede yaz kış demeden şartlar el verdiği sürece çalıştıklarını kaydederek vatandaşların yollarda sorun yaşamasını minimuma indirmeye çalıştıklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, "İlçemizde bozuk, yarım kalmış yol bırakmamak için çalışıyoruz, ayrıca ihtiyaç dahilinde yeni yollar da açıyoruz. Karaköprü her şeyin en güzelini hak ediyor, biz de yolları açık ve güzel bir Karaköprü oluşturmak için her zaman sahada çalışacağız. Sahada emek veren tüm personelimize ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde farklı noktalarda çalışmalarını program dahilinde sürdürecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Urfa 63
  1 ay önce
  Yollara konu*** fazla tümseklerde sivil vatandaşın hiç acelesi yok ve hepsinde tek tek durdu diyelim. Ambu***slar o yoldan nasıl gidiyor çok merak ediyorum. Çünkü arabayı resmen zıplatıyor. Ambu***s hepsinde tek tek durmak zorunda kalıyordur. Ambu***sın gecikmesi halinde içinde vefat edebilecek o*** kişi sizinde yakınınız olabilir. Böyle şeyleri de düşünüp hesaba katmak lazım.
 • Urfa 63
  1 ay önce
  Yolların yenilenmesi güzel. Teşekkür ederiz ama caddelere konu*** plastik tümsekler bizi bezdirdi gerçekten. 35 metre ve diş hastanesinin olduğu caddeye 100 metrede bir öyle tümsekler koymuşlar ki bir haftada arabanın öndüzenine bir ton masraf ettim. Yazıktır allah için mantıklı şeyler yapın

google.com, pub-4228995289596695, DIRECT, f08c47fec0942fa0